Aulie, Reidar(1904-1977)
Fra Fisketorget i Bergen
Olje på plate
37x46
Signert nede t.h.: Aulie
Signert og påtegnet med tittel av kunsteren på baksiden av platen: "Reidar Aulie Fisketorvet i Bergen".
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 8 500