Kunst på papir m.m.

Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Nettauksjon

Visning 5.-10. desember i våre lokaler, Gamle Logen.

Aulie, Reidar (1904-1977)
Fra Fisketorget i Bergen

Olje på plate
37x46
Signert nede t.h.: Aulie

Signert og påtegnet med tittel av kunsteren på baksiden av platen: "Reidar Aulie Fisketorvet i Bergen".

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 8 500