Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Egedius, Halfdan(1877-1899)
Bislettbekken, Vestre Aker

Olje på lerret, oppklebet på plate
28x24
Signert nede t.h.: HE.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00