Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Utsikt fra Borgen mot Bygdøy 1859
Olje på lerret, oppklebet på plate
23x28
Signert og datert nede t.v.: JF Eckersberg. 1859.
Påtegnet på baksiden av platen: Fra Olsens "Borgen" seet udover Ladegaardsöen og Fjorden.
Vurdering
NOK 100 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000