Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Utsikt fra Borgen mot Bygdøy 1859

Olje på lerret, oppklebet på plate
23x28
Signert og datert nede t.v.: JF Eckersberg. 1859.

Påtegnet på baksiden av platen: Fra Olsens "Borgen" seet udover Ladegaardsöen og Fjorden.

Vurdering
NOK 100 000

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 80 000