Ulving, Even(1863-1952)
Hummerfisker, Hankø
Olje på lerret
37x51
Signert nede t.v.: E. Ulving.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 26 000
Olje på lerret
37x51
Signert nede t.v.: E. Ulving.
Vurdering