Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Ulving, Even (1863-1952)
Hummerfisker, Hankø

Olje på lerret
37x51
Signert nede t.v.: E. Ulving.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 26 000