Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Isfiske 1916
Olje på lerret
45x80
Signert og datert nede t.h.: J. Ekenæs. 1916.
Angivelig foregår fisket på Eikern.
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Olje på lerret
45x80
Vurdering
NOK 200 000–300 000