Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Ekenæs, Jahn (1847-1920)
Isfiske 1916

Olje på lerret
45x80
Signert og datert nede t.h.: J. Ekenæs. 1916.

Angivelig foregår fisket på Eikern.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000