Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Studie fra Balholm 1845

Olje på papir, oppklebet på plate
22x38
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: HFG Balholm 21de Juli 45

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000