Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Studie fra Balholm 1845
Olje på papir, oppklebet på plate
22x38
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: HFG Balholm 21de Juli 45
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000
22x38
Vurdering
NOK 40 000