Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Jacobsen, Sophus (1833-1912)
Fisker i måneskinn

Olje på lerret
106x86
Signert nede t.v.: S. Jacobsen

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 65 000