Jacobsen, Sophus(1833-1912)
Fisker i måneskinn
Olje på lerret
106x86
Signert nede t.v.: S. Jacobsen
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 65 000
Olje på lerret
106x86
Vurdering
NOK 70 000–90 000