Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Grimelund, Johannes (1842-1917)
Fiskeboder Svolvær i Lofoten 1893

Olje på lerret
92x148
Signert og datert nede t.v.: Grimelund. 1893.

Påtegnet med tittel, stedsbestemt og datert på baksiden, på blindrammen: Fiskeboder (Svolvær) Lofoten ... 1893, samt "Logihuse for Fiskere".

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000