Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Onsager, Søren(1878-1946)
Stashatt 1904

Olje på lerret
100x73
Signert og datert nede t.v.: Søren Onsager 1904.

Original ramme. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Stadshadt, samt annen tittel: Karen mit Hut? Samt påtegnet: Tilhører Hr Farre.

Blomqvist maleriutstilling.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00