Onsager, Søren(1878-1946)
Stashatt 1904
Olje på lerret
100x73
Signert og datert nede t.v.: Søren Onsager 1904.
Original ramme. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Stadshadt, samt annen tittel: Karen mit Hut? Samt påtegnet: Tilhører Hr Farre.
Blomqvist maleriutstilling.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00