Fra Jahn Teigens samlinger

Auksjon onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Henting av betalte objekter: Hverdager 10.00-17.00 1.-12. mars

Maleri
Mil etter mil

Olje på lerret
50x200
Signert nede t.h.: Kai E.

Signert, påtegnet med tittel og årstall på baksiden: Kai E. "Mil etter mil" 25 år -2003
Malt av komponisten bak Jahn Teigens melodi "Mil etter mil".

Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Tilslag NOK 41 000