Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

King, Yeend (1855-1924)
Stien ved bondegården

Olje på lerret
51x76
Signert nede t.h.: Yeend King.

Engelsk maler. Påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden, på blindrammen: "The path by the farm" at Aldermaulou(?) mill near Reading.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000