Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Ulving, Even (1863-1952)
Robåt i vinteropplag

Olje på lerret
45x59
Signert nede t.h.: E. Ulving.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–25 000

Tilslag NOK 14 000