Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Müller, Morten (1828-1911)
Fra Holmestrand

Olje på lerret
43x70
Signert nede t.v.: Morten Müller

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 20 000