Skredsvig, Christian(1854-1924)
Kyr og budeie ved tjern
Olje på lerret
45x67
Signert nede t.v.: Skredsvig
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Skredsvig. Sandviken.
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 200 000