Heramb, Thore(1916-2014)
Liggende modell 1977
Olje på lerret
97x146
Signert og datert oppe t.h.: .Th. Heramb 77
Påtegnet, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: "Krusifix-77".
Kunstnernes Hus, Oslo 1977, kat.nr. 46.
Vurdering
NOK 400 000–600 000USD 48 100–72 200EUR 39 200–58 800
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 640 000