Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Olje på plate
54x65
Signert nede t.h.: Weidemann.

Vurdering
NOK 70 000–90 000USD 8 400–10 800EUR 6 900–8 800

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 65 000