Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Olje på plate
54x65
Signert nede t.h.: Weidemann.

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000 USD 8 400–10 800 EUR 6 900–8 800

Tilslag NOK 65 000