Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Sydlandsk landskap med hus

Olje på lerret
60x72
Signert nede t.h.: Weidemann.

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 600–4 800EUR 2 900–3 900

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 28 000