Olje på lerret
52x67,5
Signert og datert nede t.h.: Th Heramb 52
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
The Corcoran Gallery of Art, "Nine Painters from Norway", Washington DC 1961-62 med tittel: "The Seine, Winter".
Kunstnernes Hus, Oslo 1965, kat.nr. 15.
Museet for Samtidskunst, "Fokus 1950", Oslo 28.03.-28.06.1998, kat.nr. 58, avbildet i katalogen 2.58.
Vurdering
NOK 150 000USD 18 000EUR 14 700