Kokkin, Kirsten(1951-)
Shooting star 1998
Bronse
H: 34+4 cm.
Signert, datert og nummerert på plinten: K. Kokkin 98 21/36
Skulpturen er satt på en base av sort metall og tre i H: 4 cm., som kan snurre.
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 600–4 800EUR 2 900–3 900
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 36 000