Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Kokkin, Kirsten(1951-)
Shooting star 1998

Bronse
H: 34+4 cm.
Signert, datert og nummerert på plinten: K. Kokkin 98 21/36

Skulpturen er satt på en base av sort metall og tre i H: 4 cm., som kan snurre.

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 600–4 800EUR 2 900–3 900

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 36 000