Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Pahr-Iversen, Kjell (1937-)
Titantistler 2001

Olje på lerret
120x120
Signert og datert nede t.h.: Kjell Pahr-Iversen 01

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: Kjell Pahr-Iversen Titantistler -00

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 800–7 200 EUR 3 900–5 900

Tilslag NOK 54 000