Pahr-Iversen, Kjell(1937-)
Titantistler 2001
Olje på lerret
120x120
Signert og datert nede t.h.: Kjell Pahr-Iversen 01
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: Kjell Pahr-Iversen Titantistler -00
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 800–7 200EUR 3 900–5 900
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 54 000