Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Pahr-Iversen, Kjell(1937-)
Titantistler 2001

Olje på lerret
120x120
Signert og datert nede t.h.: Kjell Pahr-Iversen 01

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: Kjell Pahr-Iversen Titantistler -00

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 800–7 200EUR 3 900–5 900

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 54 000