Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Storstein, Aage(1900-1983)
Den grønnkledde 1944

Olje på plate
41x33
Signert og datert oppe t.v.: Storstein. -44

Påtegnet med blant annet tittel på baksiden: ""Den grønnkledte" Holmsbu nov. 44 107 d".

Vurdering
NOK 100 000USD 12 000EUR 9 800

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 250 000