Innlevering pågår
Vårens utvalgte - Moderne og Klassisk

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon med online budgivning

Storstein, Aage (1900-1983)
Den grønnkledde 1944

Olje på plate
41x33
Signert og datert oppe t.v.: Storstein. -44

Påtegnet blant annet med tittel på baksiden: ""Den grønnkledte" Holmsbu nov. 44 107 d"

Kommer for salg torsdag 27. mai 2021 kl 18:00