Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Storstein, Aage (1900-1983)
Den grønnkledde 1944

Olje på plate
41x33
Signert og datert oppe t.v.: Storstein. -44

Påtegnet med blant annet tittel på baksiden: ""Den grønnkledte" Holmsbu nov. 44 107 d".

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 100 000 USD 12 000 EUR 9 800

Tilslag NOK 250 000