Storstein, Aage(1900-1983)
Den grønnkledde 1944
Olje på plate
41x33
Signert og datert oppe t.v.: Storstein. -44
Påtegnet med blant annet tittel på baksiden: ""Den grønnkledte" Holmsbu nov. 44 107 d".
Vurdering
NOK 100 000USD 12 000EUR 9 800
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 250 000