Storstein, Aage(1900-1983)
Hode 1945
Olje på plate
32x24,5
Signert nede t.v.: Storstein
Påtegnet med tittel og datering, antagelig av kunstneren, på baksiden av platen: "Hode 108f Holmsbu april-45".
Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 200–9 600EUR 5 900–7 800
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 64 000