Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Storstein, Aage (1900-1983)
Hode 1945

Olje på plate
32x24,5
Signert nede t.v.: Storstein

Påtegnet med tittel og datering, antagelig av kunstneren, på baksiden av platen: "Hode 108f Holmsbu april-45".

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 7 200–9 600 EUR 5 900–7 800

Tilslag NOK 64 000