Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Storstein, Aage(1900-1983)
Hode 1945

Olje på plate
32x24,5
Signert nede t.v.: Storstein

Påtegnet med tittel og datering, antagelig av kunstneren, på baksiden av platen: "Hode 108f Holmsbu april-45".

Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 200–9 600EUR 5 900–7 800

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 64 000