Innlevering pågår
Vårens utvalgte - Moderne og Klassisk

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon med online budgivning

Sitter, Inger (1929-2015)
Lek 1968

Olje på lerret
250x200
Signert og datert nede t.h.: Sitter 68

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Påtegnet på baksiden av lerretet: L. kat.no 68.01

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1969 kat.nr 5

Kommer for salg torsdag 27. mai 2021 kl 18:00