Komposisjon 1981-82
Olje på lerret
180x200
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 81-82
Vurdering
NOK 400 000–600 000USD 48 100–72 200EUR 39 200–58 800
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 380 000
Olje på lerret
180x200
Vurdering