Innlevering pågår
Vårens utvalgte - Moderne og Klassisk

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon med online budgivning

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Fleurs des champs 1969

Olje på lerret
102x108
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 69

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.

Kommer for salg torsdag 27. mai 2021 kl 18:00