Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)

Olje på lerret
120x153
Signert nede t.h.: Gunnar S.

Påtegnet nede t.h.: Utsmykningsutkast.

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000 USD 48 100–72 200 EUR 39 200–58 800

Tilslag NOK 300 000