Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)

Olje på lerret
120x153
Signert nede t.h.: Gunnar S.

Påtegnet nede t.h.: Utsmykningsutkast.

Vurdering
NOK 400 000–600 000USD 48 100–72 200EUR 39 200–58 800

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 300 000