Komposisjon 1964
Olje på lerret
60x71
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 64.
Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 9 600–12 000EUR 7 800–9 800
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Olje på lerret
60x71
Vurdering