Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1964

Olje på lerret
60x71
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 64.

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 80 000–100 000 USD 9 600–12 000 EUR 7 800–9 800