Innlevering pågår
Vårens utvalgte - Moderne og Klassisk

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon med online budgivning

Dahl, Johan Christian (1788-1857)
Skipsvrak ved kysten av Kullen 1829

Olje på lerret
22x29
Signert og datert nede t.v.: JDahl 1829

Plakett på rammen: J. C. Dahl

Lødrup Bang 607, hvor det feilaktig står at bildet er: "Sign. b. r. on a stone".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, "J. C. Dahls verk", retrospektiv utstilling, Oslo 1937, kat.nr. 335.

Kommer for salg torsdag 27. mai 2021 kl 18:00