Olje på lerret
22x29
Signert og datert nede t.v.: JDahl 1829
Plakett på rammen: J. C. Dahl
Lødrup Bang 607, hvor det feilaktig står at bildet er: "Sign. b. r. on a stone".
Kunstnernes Hus, "J. C. Dahls verk", retrospektiv utstilling, Oslo 1937, kat.nr. 335.
Vurdering
NOK 300 000–400 000USD 36 100–48 100EUR 29 400–39 200