Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Grimdalen, Anne (1899-1961)
Sittende bjørn 1933

Bronse
H: 11,5 cm. Diam.: 9 cm.
Signert og datert på plinten: Anne Grimdalen 1933

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 8 000