Grimdalen, Anne(1899-1961)
Bestefar med barnebarn 1936
Gips
H: 62 cm.
Signert og datert: Anne Grimdalen. 36.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 3 000
Gips
H: 62 cm.
Vurdering