Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Grimdalen, Anne(1899-1961)
Bestefar med barnebarn 1936

Gips
H: 62 cm.
Signert og datert: Anne Grimdalen. 36.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 3 000