Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Grimdalen, Anne (1899-1961)
Bestefar med barnebarn 1936

Gips
H: 62 cm.
Signert og datert: Anne Grimdalen. 36.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 3 000