Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Grimdalen, Anne (1899-1961)
Harald Hardråde 1950

Bronserelieff
19,5x16
Signert og datert nederst: Anne Grimdalen 1952

På relieffet står: "Oslo Rådhus Harald Hardråde". Det høye relieffet i lys granitt henger på Oslo Rådhus' vestvegg.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 3 300