Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Michaelsen, Johan Carl Christian(1750-1802)
Pastorale

Olje på lerret
65x93,5
Signert nede t.h.: C Michaelsen

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00