Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Michaelsen, Johan Carl Christian (1750-1802)
Pastorale

Olje på lerret
65x93,5
Signert nede t.h.: C Michaelsen

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering
NOK 25 000–30 000