Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Tidemand, Adolph (1814-1876)
Mannsportrett

Olje på lerret
36,5x30
Usignert

Påtegnet på baksiden av lerretet: Malet af A. Tideman.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 6 000