Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tidemand, Adolph(1814-1876)
Mannsportrett

Olje på lerret
36,5x30
Usignert

Påtegnet på baksiden av lerretet: Malet af A. Tideman.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 6 000