Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tidemand, Adolph Claudius(1854-1919)
Fornærmet

Olje på lerret
67x40
Signert nede t.h.: AC Tidemand.

LITTERATUR: Stephan Tschudi Madsen: "Den ukjente A. C. Tidemand", Oslo 1963, kat.nr. 15, avbildet s. 78 (upaginert) som kat.nr. 16.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 16 000