Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Tidemand, Adolph Claudius (1854-1919)
Fornærmet

Olje på lerret
67x40
Signert nede t.h.: AC Tidemand.

LITTERATUR: Stephan Tschudi Madsen: "Den ukjente A. C. Tidemand", Oslo 1963, kat.nr. 15, avbildet s. 78 (upaginert) som kat.nr. 16.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 16 000