Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Sittende mann i bondeinteriør

Olje på lerret
80x100
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 8 500