Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Barlag, Philip(1840-1913)
Parti fra Hardanger 1867

Olje på lerret, oppklebet på plate
20x30
Signert og datert nede t.v.: Barlag 67

Påtegnet på baksiden av platen: "Phillip Barlag 1864 Signert 1867 Parti fra Hardanger".

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 1 700