Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Barlag, Philip (1840-1913)
Parti fra Hardanger 1867

Olje på lerret, oppklebet på plate
20x30
Signert og datert nede t.v.: Barlag 67

Påtegnet på baksiden av platen: "Phillip Barlag 1864 Signert 1867 Parti fra Hardanger".

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 1 700