Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Jørgensen, Knut (1937-1991)
Den flyvende Hollender 1988

Olje på lerret
95x44
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1988

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 17 000