Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Waksvik, Skule (1927-2018)
Stående kalv

Bronse
H: 20 cm, L: 33 cm, B: 10 cm.
Signert på plinten: S W

Stemplet: Oslo Bronse og Metallstøperi

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 12 000