Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Waksvik, Skule(1927-2018)
Stående kalv

Bronse
H: 20 cm, L: 33 cm, B: 10 cm.
Signert på plinten: S W

Stemplet: Oslo Bronse og Metallstøperi

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 12 000