Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Waksvik, Skule(1927-2018)
Liggende fole 1995

Bronse
H: 11 L: 21 D: 14,5
Signert og datert på plinten: Skule W 1995

Nummerert samme sted: 49/50.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00