Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Waksvik, Skule (1927-2018)
Liggende fole 1995

Bronse
H: 11 L: 21 D: 14,5
Signert og datert på plinten: Skule W 1995

Nummerert samme sted: 49/50.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering