Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Mann ved løe 1912

Olje på lerret
52x59
Signert og datert nede t.v.: HS 1912

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 15 000