Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Mann ved løe 1912

Olje på lerret
52x59
Signert og datert nede t.v.: HS 1912

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 15 000