Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Heiberg, Jean (1884-1976)
Utsikt over København 1916

Olje på lerret
60x74
Signert og datert nede t.v.: J Heiberg 1916

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Udsigt over Kjöbenhavn 1916".

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering