Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Heiberg, Jean(1884-1976)
Utsikt over København 1916

Olje på lerret
60x74
Signert og datert nede t.v.: J Heiberg 1916

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Udsigt over Kjöbenhavn 1916".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00