Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Morgensol 1908

Olje på lerret
91x101
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen 1908

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 20 000