Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Morgensol 1908

Olje på lerret
91x101
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen 1908

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 20 000