Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Krantz, Nils (1886-1954)
Fra Bergen 1935

Olje på lerret
65,5x81,5
Signert og datert nede t.h.: Krantz - 35

UTSTILT:

Bergens Kunstforening 1936, kat.nr. 164. Antagelig også Kunstnernes Hus, Oslo 19..., kat.nr. 6. (Stempelfarge falmet).

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 28 000