Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Askevold, Anders (1834-1900)
Skogstudie, Istad 1883

Olje på plate
64x41
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: A: Askevold. Istad 30. Aug. 1883.

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering

Tilslag NOK 6 000