Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Vemren, Hilde (1953-)
Oppstilling med krukke 1991

Olje på lerret
100x92
Signert og datert nede t.v.: H. Vemren -91

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 8 000