Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Vemren, Hilde(1953-)
Oppstilling med krukke 1991

Olje på lerret
100x92
Signert og datert nede t.v.: H. Vemren -91

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 8 000