Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Krohg, Guy (1917-2002)
Skisse til Det store bord 1963

Olje på lerret
22x50
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Skisse til "Det store bord" Guy Krohg 1963".

Uinnrammet.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering
NOK 3 000–4 000