Krohg, Guy(1917-2002)
Skisse til Det store bord 1963
Olje på lerret
22x50
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Skisse til "Det store bord" Guy Krohg 1963".
Uinnrammet.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00