Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021
Widerberg, Frans(1934-2017)
Narren

Litografi
Lysmål: 61x81
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 57/60
Påtegnet med tittel nede på arket.

Åpningsbud
NOK 5 000

Ingen bud