Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Narren

Litografi
Lysmål: 61x81
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 57/60
Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 7 000