Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Pahr-Iversen, Kjell(1937-)
Komposisjon 1994

Litografi
76x56
Signert og datert nede t.h.: Kjell Pahr-Iversen -94

Nummerert nede t.v.: 6/250
Fra mappen "Kunst for frihet" fra 1994. Mappen ble utgitt av menneskerettighets-organisasjonen Worldview og solgt til støtte for den burmesiske fredsprisvinneren Aung San Suu Kyi.

Vurdering
NOK 1 000

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 1 100