Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Pahr-Iversen, Kjell (1937-)
Komposisjon 1994

Litografi
76x56
Signert og datert nede t.h.: Kjell Pahr-Iversen -94

Nummerert nede t.v.: 6/250
Fra mappen "Kunst for frihet" fra 1994. Mappen ble utgitt av menneskerettighets-organisasjonen Worldview og solgt til støtte for den burmesiske fredsprisvinneren Aung San Suu Kyi.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering
NOK 1 000

Tilslag NOK 1 100