Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Sitter, Inger (1929-2015)
Uten tittel 1987

Fargelitografi
Lysmål: 36x27 Motivet: 29x21
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter Oslo 5 Nov. 1987

Nummerert nede t.v.: 12/50
Dedikasjon nede t.v.

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 110.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 3 000