Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel 1987
Fargelitografi
Lysmål: 36x27 Motivet: 29x21
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter Oslo 5 Nov. 1987
Nummerert nede t.v.: 12/50
Dedikasjon nede t.v.
Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 110.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 3 000