Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel 1987

Fargelitografi
Lysmål: 36x27 Motivet: 29x21
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter Oslo 5 Nov. 1987

Nummerert nede t.v.: 12/50
Dedikasjon nede t.v.

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 110.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 3 000