Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Sitter, Inger (1929-2015)
Uten tittel Komposisjon med blå, rød og rosa 1968

Serigrafi
Lysmål: 74x55
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 68

Nummerert nede t.v.: 140/265

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 61.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 7 000