Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel Komposisjon med blå, rød og rosa 1968
Serigrafi
Lysmål: 74x55
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 68
Nummerert nede t.v.: 140/265
Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 61.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 7 000